Nasze Salony Meblowe Elmark

 

Biskupiec ul. Chrobrego 4 

tel.: 89 526 03 86

e-mail: biskupiec@elmarkmeble.com.pl

 

 

Braniewo ul. Plac Grunwaldu 6A

tel.: 55 649 13 94

e-mail: braniewo@elmarkmeble.com.pl

 

 
 
Górowo Iławieckie ul. Kardynała Wyszyńskiego 24

tel.: 89 761 00 35

e-mail: gorowo@elmarkmeble.com.pl

 

 

Morąg ul. Mickiewicza 16

tel.: 89 757 45 01

e-mail: morag@elmarkmeble.com.pl

 

 

Mrągowo ul. Bohaterów Warszawy 10

tel.: 89 741 46 48 

e-mail: mragowo@elmarkmeble.com.pl

 

 

Ostróda ul. Olsztyńska 6

tel.: 89 641 11 80

e-mail: ostroda@elmarkmeble.com.pl


 

 

Orneta ul. 1-go Maja 8

tel.: 55 242 10 58

e-mail: orneta@elmarkmeble.com.pl

 

 

Prabuty ul. Kwidzyńska 3

tel.: 55 245 02 48

e-mail: prabuty@elmarkmeble.com.pl

 

Susz ul. Kajki 2

tel.: 55 278 63 23

e-mail: susz@elmarkmeble.com.pl

 

 

Sztum ul. Młyńska 7

tel.: 55 277 30 01

e-mail: sztum@elmarkmeble.com.pl

 

 

Centrala Fabryki Mebli Elmark

Gronowo Górne

ul. Opalowa 30

tel.: 55 221 11 10, kom.: 506 155 773

e-mail: koordynator.sprzedazy@elmarkmeble.com.p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodeks etyczny

Informujemy że w firmie Elmark od dnia 01.06.2015 w celu podniesienia standardów obsługi klienta oraz ujednolicenia  zasad współpracy wprowadzono kodeks... więcej 

MEBLE - PRODUCENCI

BRW - ELBLAG, GRONOWO GÓRNE  więcej 

Oferty pracy elblag - ELMARK MEBLE - kierownik salonu meblowego, sprzedawca magazyniertapicer meblowy

Zapraszamy...  więcej 

Pokaż więcej newsów