Nasza działalność gospodarcza stara się zapewnić opłacalność wyboru oraz maksymalny skutek, którego celem jest zapewnienie Państwu jak najkorzystniejszych cen produktów.

Duża część mebli jest wyprodukowana przez nas, jak również wybrana dla Państwa spośród firm najbardziej liczących się na rynku. Nasi kontrahenci to osoby odpowiedzialne z dużym doświadczeniem. Szukamy sposobu zapewnienia naszym klientom możliwe najlepszych wyborów, poprzez znajdowanie najniższych cen oraz wysokiej jakości mebli dostępnych na rynku.

Jednym z wielu pozytywnych etapów naszego rozwoju jest tzw. program oświetleniowy. Niektóre firmy eksponują swoje meble zapominając o oświetleniu. My jesteśmy innego zdania. Uważamy, że dobrane przez Państwa oświetlenie mieszkania, czy domu nie tylko sprzyja lepszemu samopoczuciu rodziny, pozwala także wyeksponować zakupione u nas meble.

Naszą misją jest DSoI (doskonalenie Siebie oraz Innych), co nie tylko usprawnia komunikację wewnątrz firmy, ale i buduje lepsze, długofalowe kontakty między ludźmi, sprzyja twórczemu podejściu do pracy, usprawnia dobre kontakty między nami, a końcowymi odbiorcami - klientami, na których to korzyść skierowana jest nasza praca.

W związku z powyższym  wprowadziliśmy od dnia 01.06.2015r. Kodeks Etyczny Firmy, którego realizacja ma na celu  podniesienie standardów obsługi klienta oraz ujednolicenie zasad współpracy wewnątrz firmy.


Dobrym wyborem naszych mebli cieszą się tysiące klientów, którzy już przez 21 lat korzystają z naszych porad, opinii i dóbr, którymi zawsze chętnie się dzielimy.

inofirmie_grafika.jpg
 

UWAGA NOWOŚĆ!                                                                                           

Kodeks etyczny

Informujemy że w firmie Elmark od dnia 01.06.2015 w celu podniesienia standardów obsługi klienta oraz ujednolicenia  zasad współpracy wprowadzono kodeks... więcej 

MEBLE - PRODUCENCI

BRW - ELBLAG, GRONOWO GÓRNE  więcej 

Oferty pracy elblag - ELMARK MEBLE - kierownik salonu meblowego, sprzedawca magazyniertapicer meblowy

Zapraszamy...  więcej 

Pokaż więcej newsów